Q1-16X24X06
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
Q1-16X24X06
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
16 mm
Diameter outer
24 mm
H
6 mm
Material
Rubber lining
Pressure max.
250 bar
Temperature max.
+100 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Compact seal
Andre kigger på
Piston seal
Varenummer:
UN14X22X06
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Varenummer:
UN28X40X10
Min. bestillingsenhed er:
N20X28X04
N50X65X12
N04X10X04
N16X26X05
N16X25X05
N25X35X08
N25X33X07
N32X52X10
C1-45X55X07
C1-18X25X5.5
N35X45X06
C1-25X35X07
U-cuff in synthetic rubber, N, inner diameter <50 mm
N15X25X05
N75X95X10
NI30X40X10
NI70X80X12
NI45X53X10
NI65X80X12
NI55X70X10
NI50X60X12
U-cuff in Polyurethane, NI, inner diameter >50 mm