09.25X1.78S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
09.25X1.78S
O-ring 90S
Tilbehør (2)
Insert 1/4" - 11/16"-16 ORFS male w. cap O-ring
Artikelnummer:
P0406FMO
Insert 5/16" - 11/16"-16 ORFS udv. m. prop O-ring
Artikelnummer:
P0506FMO
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
9.25 mm
Material
NBR
Material thickness
1.78 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C