12.42X1.78S
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
12.42X1.78S
O-ring 90S
Accessories (2)
Insert 3/8" - 13/16"-16 ORFS male
Varenummer:
P0608FMO
Insert 1/2" - 13/16"-16 ORFS male m. prop O-ring
Varenummer:
P0808FMO
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
12.42 mm
Material
NBR
Material thickness
1.78 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
O-ring 90S
Ofte købt sammen med
Indstik 1/2" - 13/16"-16 ORFS oml.
P0808FF
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
P0404FF
Indstik 1/2" - 1"-14 ORFS oml.
Indstik 1/2" - 1"-14 ORFS oml.
Indstik 1" - 1.7/16"-12 ORFS oml.
Indstik 5/8" - 1"-14 ORFS oml.
Indstik 5/8" - 1"-14 ORFS oml.
Indstik 3/4" - 1"-12 ORFS oml.
Indstik 3/4" - 1"-12 ORFS oml.
Indstik 1/2" - 13/16"-16 ORFS oml. med backnut
P0808FFB
Indstik 1" - 1.11/16"-12 ORFS oml.