SIT42-NL-24
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
36 varianter
Valgt variant:
SIT42-NL-24
Sitex nav, udboret ø24
Specifications
Dimensions and shipping
Aksel diameter
24 mm
Aksel notgang
8,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
C
110 mm
Diameter nav
65 mm
Effekt kW/omdr. maks.
0.021 kW
Effekt nominel kW/omdr
0.011 kW
Materiale
Stål
Moment nominelt
10 daNm
Moment udgang maks.
20 Nm
Mærke navn
Sitex
Udvendigt splineantal
50
d
65 mm