5RG1.1/2X72
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
5RG1.1/2X72
Vinkelflange 1.1/2" BSP - (3) Boltcirkel 72mm
Reservdelar (1)
O-ring
Partnumber:
49.21X3.53
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
2
Bolt dimension
M12x35 mm
Boltcirkel
72 mm
Gevind indvendig
G 1.1/2 BSP
I
72,5 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Hydraspecma
O-ring
49,21X3,53 mm
Overfladebehandling
Hvidforzinket
Pakningsmateriale
NBR
Shore
90
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
90 °
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
1,18 Kg
Net weight
1,18 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch