1RGD1/2X30
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
1RGD1/2X30
Vinkelflange 1/2" BSP - (3) Boltcirkel 30mm
Reservedele (1)
O-ring 90S
Varenummer:
15.88X2.62S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bolte
3
Bolt dimension
M6x22 mm
Boltcirkel
30 mm
Gevind indvendig
G 1/2 BSP
I
30 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Hydraspecma
O-ring
15,88X2,62S mm
Overfladebehandling
Hvidforzinket
Pakningsmateriale
NBR
Shore
90
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
90 °
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,18 Kg
Netto vægt
0,18 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Produkt datablad
Andre kigger på
Flange 90° 1/2" BSP - (2) 30mm
Flange 90° 1/2" BSP - (2) 30mm