FG1.1/2X72
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
O-ring
Partnumber: 49.21X3.53
Antal bolte
3
Bolt dimension
M12x30 mm
Boltcirkel
72 mm
Gevind indvendig
G 1.1/2 BSP
I
72,5 mm
Model kode
FG1.1/2X72
Mærke navn
Walvoil
O-ring
49,21X3,53 mm
Pakningsmateriale
NBR
Shore
90
Tryk maks.
315 bar