3RGB1X56
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
3RGB1X56
Vinkelflange 1" BSP - (3) Boltcirkel 56mm
Spare parts (1)
O-ring 90S
Partnumber:
29.75X3.53S
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
90 °
Bolt dimension
M10x30 mm
Brand Name
Hydraspecma
Holes circle
56 mm
I
56 mm
Material
Stål
Number of bolts
3
O-ring
29,75X3,53S mm
Pressure max.
315 bar
Sealing material
NBR
Shore
90
Surface treatment
Hvidforzinket
Thread inner
G 1 BSP
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,58 Kg
Net weight
0,58 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch