1RGD1/2X30
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
1RGD1/2X30
Flange 90° 1/2" BSP - (3) 30mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Bolt dimension
M6x22 mm
Brand Name
Hydraspecma
Holes circle
30 mm
I
30 mm
Material
Steel
Number of bolts
3
O-ring
15,88X2,62S mm
Pressure max.
315 bar
Sealing material
NBR
Shore
90
Surface treatment
White zinc plated
Thread inner
G 1/2 BSP
Förpackningsstorlek
Streckkod
441977
Bruttovikt
0,18 Kg
Nettovikt
0,18 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Flange 90° 1/2" BSP - (3) 30mm
Product datasheet
Köps ofta tillsammans med
Sortimentlåda O-ring flänstätning, 1/2 - 4tum
Artikelnummer:
SORT-SAE
Sortimentlåda O-ring flänstätn 1/2 - 2tum
Artikelnummer:
SORT-SAE-S
Andra tittar på
Flange 90° 1/2" BSP - (4) 40mm - stål
WP-LK40-G08-W3-K
Flange elbow - BSP female
Flange elbow - BSP female
RB34-40
RPA1-012-M
RPA1-012-M
RS1-12
RQ12/30 ANSLUTNINGSFLÄNS
RQ12/30 ANSLUTNINGSFLÄNS
RQ12-30
Flange 90° 1/2" BSP - (4) 35mm
Flange 90° 1/2" BSP - (4) 35mm