SIT48-N-42
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
SIT48-N-42
Sitex nav, udboret ø42 H7
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Sitex
C
50 mm
Diameter hub
68 mm
Material
Stål
Number of outer grooves
50
Power kW/rpm max.
0.03 kW
Power nominal kW/rpm.
0.016 kW
Shaft diameter
42 mm
Shaft keyway
12,0 mm
Shaft type
Cylindrisk
Torque nominal
14.2 daNm
Torque output max.
28.5 Nm
d
68 mm