SIT32-N-30
Package size:
1 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
36 variants
Chosen variant:
SIT32-N-30
Sitex nav, udboret ø30 H7
Specifications
Dimensions and shipping
Aksel diameter
30 mm
Aksel notgang
8,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
C
40 mm
Diameter nav
50 mm
Effekt kW/omdr. maks.
0.0131 kW
Effekt nominel kW/omdr
0.0062 kW
Materiale
Stål
Moment nominelt
6 daNm
Moment udgang maks.
12 Nm
Mærke navn
Sitex
Udvendigt splineantal
40
d
50 mm