SIT24-N-19
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
36 varianter
Valgt variant:
SIT24-N-19
Sitex nav, udboret ø19 H7
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Aksel diameter
19 mm
Aksel notgang
6,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
C
26 mm
Diameter nav
35 mm
Effekt kW/omdr. maks.
0.0042 kW
Effekt nominel kW/omdr
0.0021 kW
Materiale
Stål
Moment nominelt
2.1 daNm
Moment udgang maks.
4.2 Nm
Mærke navn
Sitex
Udvendigt splineantal
28
d
35 mm
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,15 Kg
Netto vægt
0,15 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Sitex nav, udboret ø19 H7
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Andre kigger på
Sitex 38 polyamid ring
Sitex 38 polyamid ring
Varenummer:
SIT38-R
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Sitex 48 polyamid ring
Sitex 48 polyamid ring
Varenummer:
SIT48-R
Sitex nav, udboret gr1 (1:8)
Sitex nav, udboret gr1 (1:8)
SIT24-N-GR1
Sitex 32 polyamid ring
Sitex 32 polyamid ring
SIT32-R
Sitex 42 polyamid ring
Sitex 42 polyamid ring
SIT42-R
Sitex 24 polyamid ring
Sitex 24 polyamid ring
SIT24-R
Sitex nav
Sitex nav
SIT24-N
SIT28-N
Sitex nav, udboret gr3 (1:8)
Sitex nav, udboret gr3 (1:8)
SIT48-N-GR3
Sitex nav, udboret GR2-4 (1:8) 4 mm notgang 2 MM DYB PÅ STØR