SIT24-N-GR1
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
36 varianter
Valgt variant:
SIT24-N-GR1
Sitex nav, udboret gr1 (1:8)
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Aksel notgang
2,4 mm
Akselkonus
1:8
Akseltype
Konisk
C
26 mm
Diameter nav
35 mm
Effekt kW/omdr. maks.
0.0042 kW
Effekt nominel kW/omdr
0.0021 kW
Materiale
Stål
Moment nominelt
2.1 daNm
Moment udgang maks.
4.2 Nm
Mærke navn
Sitex
Pumpegruppe
1
Udvendigt splineantal
28
d
35 mm