NI35X50X10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
26 varianter
Valgt variant:
NI35X50X10
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
35 mm
Diameter udvendig
50 mm
H
10 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar