N16X25X05
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
25 variants
Chosen variant:
N16X25X05
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
16 mm
Diameter udvendig
25 mm
H
5 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
150 bar