N25X35X08
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
N25X35X08
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
25 mm
Diameter udvendig
35 mm
H
8 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
150 bar