N75X95X10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
3 varianter
Valgt variant:
N75X95X10
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
75 mm
Diameter outer
95 mm
H
10 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
150 bar
Temperature max.
+100 °C