UN10X16X06
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN10X16X06
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
10 mm
Diameter udvendig
16 mm
H
6 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
1,00 Kg
Net weight
1,00 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Measure sketch
U-manchet.
Andre kigger på
Piston seal
Piston seal
Varenummer:
UN14X22X06
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Varenummer:
Q2-50X60X7.5
UN22X30X10
U-cuff in Polyurethane, UN, inner diameter >100 mm