N20X28X04
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
25 variants
Chosen variant:
N20X28X04
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
20 mm
Diameter udvendig
28 mm
H
4 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
150 bar