Klokke grp 1,5 x B5/71 LMG160MFS1M04E
Varenummer:
LMC160S1M04E
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Kobling grp 1,5 x 14mm SGEA01FS1M0+EGE0+SGEA01M02028
Partnumber: AKG03FSM0M
Boltcirkel
130 mm
Boltgevind metrisk
M8
Diameter bolthul
9,0 mm
Diameter flange
160 mm
Diameter montagehul
110 mm
Dybde
70 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
71 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
1,5
Reces mod motor
110 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C