105X115X7/10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
105X115X7/10
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
105 mm
Diameter utv.
115 mm
H
10 mm
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
h
7 mm