18X28X7/10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
18X28X7/10
Wiper
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
18 mm
Diameter outer
28 mm
H
10 mm
Material
Steel
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
7 mm