A25X33X4/7
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
A25X33X4/7
Wiper (A1)
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
25 mm
Diameter outer
33 mm
H
7 mm
Material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
4 mm