A75X83X4/7
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
A75X83X4/7
Wiper (A1)
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
75 mm
Diameter outer
83 mm
H
7 mm
Material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
4 mm