A80X88X4/7
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
A80X88X4/7
Wiper
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
80 mm
Diameter utv.
88 mm
H
7 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
NBR
h
4 mm