SC-080-040-0700
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-080-040-0700
CYLINDER 80-40-700
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig cylinder
80 mm
Diameter ledleje
35 mm
Diameter stang
40 mm
Gevind
G 1/2 BSP
Indbygningsmål
940 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Slaglængde
700 mm
Tryk maks.
210 bar