06G10MDH
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
06G10MDH
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Utv-M18-DKS-10
Specifications
Dimensions and shipping
A
55 mm
B
27,1 mm
D
3/8"
DN
10 mm
Diameter rör
10 mm
Gänga utv.
M18x1,5
H
19 mm
Modell kod
6G-10MDH
Märke namn
Gates
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Package size
10 st
Barcode
199904
Gross weight
0,08 Kg
Net weight
0,08 Kg
Country of origin
CZE
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Utvändig metrisk gänga med 24 gr. kona.
Artikel datablad
Others has been looking for
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-G3/8''
Partnumber:
06G06FBSPORX
Min. order quantity is:
1 st
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-JIS/G-3/8'', Toyota
Partnumber:
06G06FJISX
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-ORFS-13/16''
06G08FFORX
Presskoppling Rak, Utv-NPTF
Presskoppling Rak, Utv-NPTF
06G06MPX
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-JIC-9/16''
06G06FJX
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Utv-JIC-9/16''
06G06MJ
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Utv-JIC-3/4''
06G08MJ
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-JIC-7/8''
06G10FJX
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-JIC-3/4''
06G08FJX
Presskoppling 90°, Ø3/8'', Inv-JIC-3/4''
06G08FJX90M
06G08FJX45
Presskoppling 45°, Ø3/8'', Inv-JIC-9/16''
06G06FJX45
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Studs 10 mm
06G10MSP
100 st
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Studs 12 mm