RSGU1-21-12-W5
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
37 varianter
Utvald variant:
RSGU1-21-12-W5
GUMMIKLAMMER 1-21-12-W5
Specifications
Dimensions and shipping
Material
Stainless steel
Material quality
1.4404 / AISI316L
Sealing material
EPDM
Package size
Barcode
164623
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
GUMMIKLAMMER 1-21-12-W5
Data sheet
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Partnumber:
RSGU1-48-15
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
50 st
GUMMIKLAMMER 1-28-25
GUMMIKLAMMER 1-28-25
Partnumber:
RSGU1-28-25
Min. order quantity is:
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
1 st
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
500 st
1 st
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
200 st
Klammer Inv. 26,92 mm Bulthål 10,3 mm
10 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Rubber lined SMS-P-Clip 28.6 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1