RM/92032/M/15
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
53 variants
Chosen variant:
RM/92032/M/15
Ø32 DV kompaktcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
32 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
15 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-5 °C