UN65X85X12
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
46 variants
Chosen variant:
UN65X85X12
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
65 mm
Diameter outer
85 mm
H
12 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,03 Kg
Netto vægt
0,03 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
U-seal.
Andre kigger på
Piston seal
Varenummer:
UN14X22X06
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Varenummer:
Q2-50X60X7.5
Min. bestillingsenhed er:
UN22X30X10
U-cuff in Polyurethane, UN, inner diameter >100 mm