UN60X70X12
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
UN60X70X12
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
60 mm
Diameter outer
70 mm
H
12 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C