UN50X70X12
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
46 variants
Chosen variant:
UN50X70X12
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
50 mm
Diameter outer
70 mm
H
12 mm
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C