UN28X42X10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
63 variants
Chosen variant:
UN28X42X10
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
28 mm
Diameter outer
42 mm
H
10 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C