UN20X27X06
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN20X27X06
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
20 mm
Diameter outer
27 mm
H
6 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C