UN12X18X05
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
63 variants
Chosen variant:
UN12X18X05
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
12 mm
Diameter outer
18 mm
H
5 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C