UN100X120X12
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
UN100X120X12
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
100 mm
Diameter utv.
120 mm
H
12 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethane
Tryck max.
400 bar