UN100X115X12
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
UN100X115X12
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
100 mm
Diameter outer
115 mm
H
12 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C