SIT48-NL-48
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
SIT48-NL-48
Sitex hub, drilled ø48
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Sitex
C
110 mm
Diameter hub
68 mm
Material
Steel
Number of outer grooves
50
Power kW/rpm max.
0.03 kW
Power nominal kW/rpm.
0.016 kW
Shaft diameter
48 mm
Shaft keyway
14,0 mm
Shaft type
Cylindrical
Torque nominal
14.2 daNm
Torque output max.
28.5 Nm
d
68 mm
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Sitex nav, udboret ø48
Links
Product catalog
Product catalog
Andre kigger på
Sitex hub, drilled GR3 (1:8)
Sitex hub, drilled GR3 (1:8)
Varenummer:
SIT48-N-GR3
Varenummer:
SIT32-N-GR3
Sitex 38 polyamide ring
Sitex 38 polyamide ring
SIT38-R
Sitex hub, drilled ø48 H7
Sitex hub, drilled ø48 H7
SIT48-N-48
Sitex 32 polyamide ring
Sitex 32 polyamide ring
SIT32-R
Sitex hub, drilled ø42 H7
Sitex hub, drilled ø42 H7
SIT48-N-42
Sitex hub-long
Sitex hub-long
SIT48-NL
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Sitex hub
Sitex hub
SIT38-N
SIT38-N-GR3
Sitex 14 polyamide ring
Sitex 14 polyamide ring
SIT14-R
Sitex hub, drilled GR2 (1:8)
Sitex hub, drilled GR2 (1:8)
SIT42-N-GR2
Sitex hub, drilled gr1 (1:8)
Sitex hub, drilled gr1 (1:8)
SIT24-N-GR1
Sitex hub, drilled ø16 H7
Sitex hub, drilled ø16 H7
SIT28-N-16
Sitex hub, drilled ø25 H7
Sitex hub, drilled ø25 H7
SIT42-N-25
SIT38-N-25
SIT14-NL
Sitex hub, ø 1.3/8 spline+pointed screw
SIT38-N-13/8
SIT28-N
SIT24-NL
SIT48-N
SIT28-NL
Sitex hub, drilled ø22 H7
Sitex hub, drilled ø22 H7
SIT42-N-22
Sitex hub, drilled ø32 H7
Sitex hub, drilled ø32 H7
SIT38-N-32
Sitex hub, ø1 (25,4) 1/4 spline
SIT32-N-1
SIT32-NL
Sitex hub, drilled ø15,85 H7
Sitex hub, drilled ø15,85 H7
SIT24-N-15.85
Sitex hub, drilled GR2-4 (1:8) 4 mm key 2 mm deep