Q2-55X65X7.5
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
Q2-55X65X7.5
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
50 mm
Diameter outer
65 mm
H
7,5 mm
Material
Rubber lining
Pressure max.
250 bar
Temperature max.
+100 °C