Q2-45X55X10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
Q2-45X55X10
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
45 mm
Diameter outer
55 mm
H
10 mm
Material
Rubber lining
Pressure max.
250 bar
Temperature max.
+100 °C
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Compact seal
Others has been looking for
Piston seal
Partnumber:
UN14X22X06
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
Partnumber:
UN28X40X10
Min. order quantity is:
N20X28X04
N50X65X12
N04X10X04
N16X26X05
N16X25X05
N25X35X08
N25X33X07
N32X52X10
C1-45X55X07
C1-18X25X5.5
N35X45X06
C1-25X35X07
U-cuff in synthetic rubber, N, inner diameter <50 mm
N15X25X05
N75X95X10
NI30X40X10
NI70X80X12
NI45X53X10
NI65X80X12
NI55X70X10
NI50X60X12
U-cuff in Polyurethane, NI, inner diameter >50 mm