Q1-16X24X06
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
Q1-16X24X06
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
16 mm
Diameter outer
24 mm
H
6 mm
Material
Rubber lining
Pressure max.
250 bar
Temperature max.
+100 °C