NI70X80X12
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
NI70X80X12
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
70 mm
Diameter outer
80 mm
H
12 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C