NI65X75X12
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
NI65X75X12
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
65 mm
Diameter outer
75 mm
H
12 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C