NI12X22X08
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
26 variants
Chosen variant:
NI12X22X08
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
12 mm
Diameter outer
22 mm
H
8 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C