N16X26X05
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
25 varianter
Valgt variant:
N16X26X05
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
16 mm
Diameter outer
26 mm
H
5 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
150 bar
Temperature max.
+100 °C