MT14-1500
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
MT14-1500
Test hose assy. M16xM16
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
1500 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar