MT12-2000
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
MT12-2000
Testslange, ø6 x M16 A2000mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
2000 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar