MT14-0500
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
MT14-0500
Testslange, M16 x M16 A500mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
500 mm
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,08 Kg
Net weight
0,08 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Testslange, M16 x M16 A500mm
Produkt datablad
Others has been looking for
High pressure hose 630 bar DN2
High pressure hose 630 bar DN2