MT10-2200
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
MT10-2200
Testslange, R1/4 x M16 A2200mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
2200 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Testslange, R1/4 x M16 A2200mm
Others has been looking for
High pressure hose 630 bar DN2
High pressure hose 630 bar DN2
Partnumber:
S2DN2
Package size:
0 m
Min. order quantity is:
1 m
Test hose assy., M16xM16
Test hose assy., M16xM16
Partnumber:
MT14-2000
Min. order quantity is:
1 pcs
Test hose assy., M16 x M16 A5
Test hose assy., M16 x M16 A5
MT14-5000
High pressure hose 340 bar DN4
High pressure hose 340 bar DN4