MT10-2000
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
MT10-2000
Testslange, R1/4 x M16 A2000mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bend radius
35 mm
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
2000 mm
Model code
SMS-20/M1/4-B-OR-2000-B-W3
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,10 Kg
Netto vægt
0,10 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
R1/4mitt./M16X2 L=2000mm 801.10.162/6400/801.50.104